Logo

Professional
BIM Services

Hungarian English Germany Slovencky

BIM model

Vytvorenie plnohodnotného BIM modelu z realizačnej projektovej dokumentácie


RevBIM 3D modell

V rámci tvorby BIM modelu, z obdržanej RPD integrujeme do jedného 3D modelu všetky profesie (statika, architektúra, TZB, elektro, atď...), poukážeme na prípadné chýbajúce časti a kolízie v dokumentácii. Po doplneniach a opravách zo strany autorov RPD, dokončíme finálny BIM model.

Cena BIM modelu je zhruba 0,5 až 1% z celkových nákladov na stavbu, v závislosti od požadovaného detailu a obsahu modelu, pričom jeho pomocou sa dá ušetriť 5-10 % z celkových nákladov.

Naše kolektívne skúsenosti zahŕňajú spracovanie viac ako 1.200.000 m2 budov v BIM prostredí.

BIM model ktorý vytvoríme, spĺňa projektové normy a - na požiadanie klienta - je vypracovaný podľa noriem ISO 19650-1:2019 a ISO 19650-2:2019.

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Pre odborných projektantov menej zbehlých v BIM projekcii ponúkame našu službu "BIM model profesie". Na základe 2D projektu danej profesie vytvoríme jej BIM model, čím vám pomáhame zúčastniť sa aj na tendroch BIM projektov.

Často Kladené Otázky

3D model z Mračna bodov


RevBIM 3D modell

Laserové skenovanie je rýchle, vyžaduje minimálnu pracovnú silu, čiže je lacnejšie od bežného manuálneho zamerania. V 3D modeli, vytvorenom z Mračna bodov, je možné voľne sa prechádzať pomocou rôznych bezplatných aplikácií. V priebehu zadokumentovania zameraných konštrukcií/priestorov sa vytvoria 2D výkresy (pôdorysy, fasáda, rezy) a 3D model (voľne priechodný, vhodný pre ďalšiu projekciu).

Výhody laserového zamerania:

Z Mračna bodov vytvorený 3D model je voľne priechodný pomocou rôznych bezplatných aplikácií.

Možnosti využitia technického 3D modelu vytvoreného z mračna bodov:

2D a 3D zdokumentovanie zameraného stavu:

Mračna bodov:

Pontfelhő

3D model z Mračna bodov:

Pontfelhő 3D modell

BIM projekcia


RevBIM 3D modell

Počas procesu BIM projekcie, spoločne s našimi lokálnymi partnermi poskytujeme našim klientom komplexnúé BIM projekciu zahrňujúcu samotnú projekciu a modelovanie v BIMe, spĺňajúce všetky lokálne normy a predpisy.

BIM projekcia môže začať už v počiatočnej fáze koncepcie, povolovacej fáze alebo v realizačnej fáze.

Zabezpečujeme aj spracovanie Projektov pre stavebné povolenie, vypracovaných bez BIM, do BIM projektu na úrovni realizačného projektu.

Vybraní klienti

Penta

PENTA
Investments

HB Reavis

HB
Reavis

Immocap

Immocap
Group, a.s.

BG

Biggeorge
Property

Povedali o nás…

Zsolt Bozsovics
Biggeorge Property - Člen predstavenstva

"Biggeorge Property, ako jedna z najväčších maďarských developerských spoločností, využívame od roku 2019 vaše BIM služby na všetkých našich projektoch. Okrem toho, že ste vždy flexibilní a poskytujete nám vysoko kvalifikovaný a odborný servis presne podľa našich očakávaní, ste zároveň aj výborný partner pri realizácii našich nových nápadov.”

Vybrané referencie

V prípade záujmu radi poskytneme ďalšie referencie.

Často Kladené Otázky

Dostupnosť

Óra ikon

+421 905 442 242